خانه / سرگرمی / ۱۰ مورد از زشت ترین حیوانات کره زمین

۱۰ مورد از زشت ترین حیوانات کره زمین

یکی از جذابیت ها و زیبایی های طبیعت دیدن حیوانات جذاب و دوست داشتنی است که ممکن است ظاهر زیبایی نیز داشته باشند. اما از شانس بد برخی از این حیوانات قیافه های جالبی ندارند و ممکن است چندان مورد پسند ما واقع نشوند و شاید به نظرمان زشت هم به نظر برسند. چنین گونه هایی در نقاط مختلف جهان یافت می شوند که می خواهیم برخی از آنها را به شما معرفی کنیم.

.

میمون دماغ دراز :

 

میمون دماغ دراز
این میمون در جزیره بورنئو در جنوب شرق آسیا زندگی می کند. اما چیزی که این میمون را در نظر ما زشت جلوه می دهد دماغ دراز آن است. این میمون با صورت آبی و بینی کوچک به دنیا می آید. اما صورت و بینی بزرگ آن این حیوان را در نظر ما زشت کرده است. این میمون معمولا از میوه در ختان ،برگ ها و گاهی از حشرات هم برای زنده ماندن تغذیه می کنند. جمعیت این نوع میمون ها از ۴۰ سال گذشته تاکنون کاهش چشم گیری یافته و در معرض خطر انقراض می باشد.

.
گراز :

 

 

این حیوان نوعی از خوک است که ظاهرا از زشت ترین حیواناتی است که  می توانیددر طبیعت  ببینید. آن ها دارای سری پهن و بی مو و پوزه ای محکم هستند و موهای ضخیمی بر روی پشت خود دارند. آنها به طور عمده گیاهان و علف ها را می خورند یا با  استفاده از پوزه خود زمین را حفر می کنند تا به ریشه گیاهان زیر خاک را بخورند. آنها به طور غیر منتظره ای در زمان احساس خطر سریع حرکت می کنند.
گراز می تواند تا ۴۸ کیلومتر در ساعت بدود. آنها می توانند به مدت طولانی بدون آب در آب و هوای خشک زندگی می کنند.

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  تصاویر خنده دار سال

سگ کاکل دار چینی :

 

سگ کاکل دار چینی نوعی از سگ است که کاملا بدون مو بوده و قدش در حدود  ۳۳ سانتی متر است، مثل یک سگ اسباب بازی با ظاهری زشت به نظر می رسد. اما بر خلاف ظاهر زشتش تمایل زیادی به رقابت و مسابقه و پرش از موانع دارند. سگ کاکل دار چینی بسیار اجتماعی است

.

کرکس بوقلمونی

 

 

شاید بدترین چیز در مورد ترکیه کرکس بوقلمونی آن باشد که شاید یکی از زشت ترین حیوانات به نظر برسد. این پرنده دارای سر طاس و گردن چروکیده است.  این پرنده دارای شامه بسیار قوی بوده و  در هنگام پرواز در آسمان لاشه حیوانات را به راحتی شناسایی می کند.

.

ستاره بینی :

 

ظاهر عجیب این حیوان به خاطر به خاطر بینی ستاره مانند آن است .بینی این حیوان منحصر به فرد ترین نوع بینی در دنیای حیوانات است که با استفاده از آن در سطح زمین به جستجوی غذا می پردازد. ستاره بینی  اغلب در مناطق شرق کانادا و شمال شرقی ایالات متحده یافت می شود.

 

.

آی-آی :

 

علاوه بر این که یکی از زشت ترین حیوانات است حیوانی با ظاهر عجیب و غریب می باشد. این حیوان که تنها در ماداگاسکار زندگی می کند شب ها از مخفی گاهش بیرون می آید. این حیوان دارای گوش های بزرگ ، دم دراز و بدنی پوشیده از موهای سیاه یا قهوه ای با لایه از رنگ سفید است.این حیوان گوش های بسیار حساس و انگشتانی بلند و استخوانی دارد.

 

.

Monkfish

monkfish

 

این ماهی برای مدت ها در نظر مردم زشت به نظر می رسید و بنابراین کسی دوست نداشت که گوشت این ماهی را بخورد. اما سر آشپزها متوجه شدند که گوشتش بر خلاف ظاهرش خوشمزه به نظر می رسد.این ماهی دارای سر بزرگ ودندان های تیغ مانند است و معمولا در سواحل آتلانتیک یافت می شود.

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  دوربین بدون آینه EOS M100 canon انتخابی برای تازه کار ها

.

خفاش نعل اسبی :

 


خفاش نعل اسبی ظاهری پیچیده و عجیب دارد و در میان زشت ترین حیواناتی است که شاید پیدا شده است.خفاش نعل اسبی بیشتر در مناطق گرمسیری و معتدل زندگی می کنند و معمولا به رنگ قهوه ای هستند و به ندرت در رنگ قرمزدیده می شوند.طول این حیوان ۱۱ سانتی متر و وزن آن حدود ۵٫۳۰ گرم می باشد.

.

Batfish

 

 

این ماهی عجیب و غریب در اطراف جزیره گالاپاکوس و در نزدیکی پرو یافت می شود. غواصان این ماهی را در عمق صد فوتی آب یافته انداین ماهی دارای لب های قرمز رنگی برای جذب جنس مخالف می باشد.حداکثر طول این ماهی ۴۰ سانتی متر است.

.

لکه ماهی :

 

 

این ماهی یکی از زشت ترین حیوانات دریایی می باشد که به خاطر بدن ژله ایش در آب شناور است. این ماهی در عمق ۱۱۸۹ متری زیر دریا زندگی می کند که فشارآب حدود ۱۱۸ برابر سطح دریاست. این ماهی دارای اسکلت و عضله می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *