خانه / سرگرمی / ۱۰ نفر از عجیب ترین زنان جهان

۱۰ نفر از عجیب ترین زنان جهان

بسیاری  از ما دوست داریم که در کانون توجه دیگران باشیم. اما شاید تعداد کمی از مردم باشند که پا را یک قدم فراتر نهاده و سعی کرده اند با داشتن ظاهری متمایز از دیگران خود را به کانون توجه دیگران تبدیل کنند.در این جا می خواهیم به معرفی  ۱۰ زن بخاطر ویژگی های عجیب شان بپردازیم.

چوسلین ویلدنسین :

 

 

جوسلین یکی از آن زنانی است که برای ایجاد ظاهر عجیب تر هزینه ی زیادی برای جراحی پلاستیک پرداخته . اما از یک چهره معمولی و زیبا اکنون تبدیل به یک هیولا  شده است . او با استفاده از جراحی های گسترده می خواست ظاهر مانند گربه داشته باشد اما به جای آن به نوعی جانور عجیب و غریب تبدیل شده است. او ادعا می کند که حدود ۴ میلیون دلار برای عمل های زیبایی اش هزینه کرده است.

زنی با بزرگترین سینه ها :

 

این خانم ۲۷ ساله اروپایی دارای بزرگترین سینه هاست.وزن هریک حدود ۲۰ کیلوگرم باشد . واقعا عذاب آور است.تصور کنید چقدر با ناراحتی باید زندگی کنند.

جولیا ( بانوی مصور ) :

 

 

جولیا که به عنوان بانوی مصور نیز شناخته می شود ۹۵ درصد از بدن خود را خالکوبی کرده است . او دارای رکورد جهانی بیشترین خالکوبی بر روی بدن خود است. این زن ۶۱ ساله در ایلات متحده زندگی می کند.

کیم گودمن (زنی با چشمان برجسته) :

 

 

کیم گودمن زنی است که قادر است چشم خود را ۱۲ میلی متر از کاسه چشم خارج کند. او دارای رکورد جهانی برای بیشترین بیرون زدگی چشم است. رکورد جهانی به کنار این زن واقعا ترسناک به نظر می رسد.

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  اهرام مصر

داکروز سیلو (بلند قد ترین زن دنیا) :

 

 

این زن برزیلی با حدود ۲٫۱۰ سانتی متر بلند قد ترین زن جهان است. نکته جالب در مورد زندگی او اسن است که او یک دوست پسر دارد که تنها ۱٫۵۲ سانی متر قد دارد. او در کنار دوست پسرش مانند یک غول به نظر می رسد.

کوتاه ترین زن جهان:

 

 

از بلند ترین به کوتاه ترین زن جهان  رسیدیم. جیوتی به طور رسمی دارای رکرد کوچکترین زن جهان تنها با ۶۲ سانتی متر قد می باشد. کوتاهی قد او به دلیل بیماری اختلال رشد به نام آکندروپلازی است.

کریستین والتون ( بلند ترین ناخن ها ) :

 

 

کریستین والتون ۴۵ ساله که عنوان بلند ترین ناخن ها ی جهان را یدک می کشد دارای رکورد بلند ترین  ناخن های جهان است طول ناخن های دست راست او ۳متر و ۹ سانتی متر و ناخن های دست چپ او ۲ متر ۹۲ سانتی متر می باشد.

آشالا ماندلا  (بلند ترین موهای جهان ) :

 

 

این زن هم شاید راپانزل واقعی باشد این دارای بلند ترین موهای جهان با ارتفاع ۱۶٫۷۰ سانتی متر است که نام خود را در کتاب رکورد های گینس ثبت کرده است.

والریا ( باربی واقعی جهان ) :

 

 

این  زن زیبای روسی باربی  واقعی است . او اظهار داشته به جز پروتز سینه هیچ مل زیبایی انجام نداده و بقیه بدن او بخاطر تمرینات روزانه باشگاه و یک رژیم غذایی خاص بطور طبیعی باریک است.اما باور کردن این ادعاها واقعا سخت است او واقعا شبیه عروسک باربی به نظر می رسد.

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  سفر به هند تجربه ای که نباید از دست داد

ماریا خوزه ( زن خون آشام )

 

 

ماریا خوزه یک زن مکزیکی کاملا طبیعی و نرمال بود تا اینکه تصمیم گرفت مورد توجه باشد  او با انجام عمل های مختلف خودش را تبدیل به یک زن خون آشام کرد . تقریبا تمام بدنش خالکوبی شده دندان هایش کاملا تغییر کرده قرار دادن یک خار تیتانیومی در سرش و همه انی تغییرات او را واقعا وحشتناک کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *