خانه / سرگرمی / گران قیمت ترین ساعت های جهان

گران قیمت ترین ساعت های جهان

آیا تابحال فکر کرده اید گران قیمت ترین ساعت های جهان چه قیمتی هستند؟ در این جا می خواهم  ۱۰ تا از گران قیمت ترین ساعت های جهان را به شما معرفی کنم که بیشتر بخاطر جواهرات به کار رفته ،الماس ،تکنولوژی ساخت و موارد این چنینی گران ترین ساعت های جهان نام گرفته اند.

ساعت جیبی  Brequet -734000 دلار

 

 

 

این ساعت بسیار شیک از ۱۸ گرم طلا ساخته شدهاست. از ویژگی های آن حکاکی های انجام شده بر روی آن و صفحه نقره ای آن است.

ساعت مچی Blancpain grand  -هشتصد هزار  دلار

 

 

این ساعت مچی با پلاتین ساخته شده است و بند آن از پوست تمساح ساخته شده . این ساعت از ۷۴۰ قطعه دست ساز ساخته شده است و به این دلیل یکی از پیچیده ترین ساعت مچی های جهان به حساب می آید.

ساعت Moinet Magistralis – هشتصدو شصت هزار  دلار

 

 

 

یان ساعت یک قطعه منحصر به فرد و باشکوه است. در این ساعت مردانه یک قطعه شهاب سنگ واقعی که بر روی ماه یافته شده بود به کار رفته است.این ساعت محهز به تقویمی می باشد آمار تمام مناسبت های سال را در خود ذخیره کرد حتی روزهای تعطیلات عمومی

ساعت Hublot خاویار سیاه – ۱ میلیون دلار

 

 

 

ساعت خاویار سیاه در یک مزایده در سال ۲۰۰۹ به نمایش در آمد. این ساعت مچی با ۵۰۱ الماس سیاه و سفید و ۱۸ گرم طلای سفید کلاسیک ساخته شده است و اثر شگفت آوری است که تاکنون مشابه آن ساخته نشده است.

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  10 تن از زیباترین زنان مسلمان از سراسر جهان

ساعت چوپارد سوپر یخ مکعبی – ۱٫۱ میلیون دلار

 

 

این ساعت سوئیسی زیبا از ۶۰ قطعه الماس مکعبی زیبا ساخته شده است این سات مچی لوکس که شبیه دستبند هم هست در برابر خش و ضربه و همچنین نفوذ آب مقاوم است.

ساعت آسمان، ماه ،آتش بازی ساخته شده توسط   Patek Philippe- 1.3 میلیون دلار

این پیچیده توسط پاتک فیلیپ ساخته شده و شامل دو صفحه ساعت است در کی اگر خوب به تصویر نگاه کنید آسمان شب را به نمایش می گذارد و صفحه دیگر آن شامل تاریخ روز، ماه و سال است. این ساعت شگفت انگیز یک قطعه هنری مدرن است.

ساعت Vacheron Constatin – ۱٫۵ میلیون دلار

 

 

 

این ساعت مچی توسط کنستانین وچرون در سوئیس در سال ۲۰۰۵ به مناسبت گرامیداشت ۲۵۰ سازنده منتشر شد. این ساعت از ۱۸ گرم طلا یاقوت کبود آبی غیر بازتابنده ساخته شده است. این ساعت یک ساعت مچی دو طرفه است که قطعا ارزش بسیار بالایی دارد

ساعت پلاتین زمان پاتک فیلیپ – ۴ میلیون دلار

 

 

 

ساعت پلاتین زمان که توسط پاتک فیلیپ ساخته شده در یک حراجی در سال ۲۰۰۲ به قیمت ۴ میلیون دلار فروخته شداین ساعت گران قیمت ترین ساعت ساخته شده در جهان در آن زمان بود. یکی از وی ژگی های این ساعت این است که در هر نقطه از جهان که باشید زمان را مطابق با آن نقطه تنظیم می کند. این ساعت دارای انواع رنگ بندی زرد ، سفید، طلایی و پلاتینی برای خریداران نکته سنج است.

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  خونبارترین حوادث تاریخ

 

ساعت Super Complication – یازده میلیون دلار

 

 

این ساعت که از طلای ۱۸ عیار ساخته شده توسط پاتک فیلیپ برای بانکدار هنری گریوزجونیور در سال ۱۹۳۳ ساخته شده که پنج شال زمان برای طراحی و ساخت آن زمان برد.این ساعت دارای ویژگی های مکانیکی فراتر از یک زمان گیری ، از جمله یک تابع زمانی مختلف برای هر ساعت از روز می باشد. این ساعت تاکنون یکی از پیچیده ترین ساعت های تولید شده در جهان است که در یک حراجی فروخته شد.

ساعت چوپارد ۲۱۰ عیار – ۲۶ میلیون دلار

 

 

این شاهکار عظیم گران ترین ساعت جهان است که هنوز هیچ رقیبی برای آن نیست این ساعت با ۲۰۱ قطعه الماس رنگی تزئین و ساخته شده است. این قطعات دیدنی و چشم نواز از جواهرات آن را بیشتر شبیه یک دستبند کرده است. این ساعت بسیار زیبا مانند گلی زیبا  به نظر می رسد که زمان را احاطه کرده است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *