خانه / دانش و فناوری / ۱۰ مورد از گران ترین گوشی های جهان

۱۰ مورد از گران ترین گوشی های جهان

تلفن همراه  یکی از نیاز های عمده زندگی روزمره ماست و دارای قیمت های متفاوتی می باشد و بطور گشترده ای از ارزان ترین تا گرانت رین آن در بازرا موجود است . در جامعه امروز مردم به چیزی بیشتر از موبایل هایشان وصل نیستند. با پیشرفت های اخیر تکنولوژی به نظر می رشد که تلفن های همرا ه جای کامپیوتر ها را بگیرند.در حال حاضر یک موبایل همه کارهای یک کامپیوتر را انجام می دهد و همچنین مقرون به صرفه است . در این جا لیستی از گرانترین گوشی های جهان را به شما معرفی می کنیم

 

Vertu Signature Diamond :

 

 

این برند برای گوشی های موبایلش بسیار معروف است و جز لیست گران ترین تلفن های همراه است.این گوشی از پلاتین ساخته شده و بنابر ادعای سازندگان بهترین فرآیند مونتاژ با دست نه با دستگاه را دارد این گوشی های فانتزی با با حدود ۲۰۰ قطعه الماس تزئینی شده اند قیمت آن ۸۸ هزار دلار می باشد.

 

iPhone Princess Plus :

 

 

آیفون شاهزاده خانم دارای ویزگی هایی است که آن را بسیار متفاوت از دیگر گوشی های اپل می کند و باعث شده که یکی از گران ترین گوشی های جهان به حساب بیاید.این آیفون توسط طراح معروف اتریشی  pitter Aloisson طراحی شده است . در ساخت این گوشی ۱۳۸ تکه طلا و ۱۸۰ تکه الماس کار شده استو قیمت آن ۱۷۶ هزار و ۴۰۰ دلار است

 

گوشی های هوشمند Black Diamond VIPN :

 

 

هشتمین گوشی از این لیست الماس سیاه سونی اریکسون است .از ویژگی های این گوشی آینه پلی کربنات و تکنولوژی LED های عالی آن استالبته زمانی که سونی به میدان می آید هیچ کس نمی تواند نتایج روی صفحه نمایش را به چالش بکشد . در این گوشی دوقطعه الماس یکی برای دکمه های ناوبری و دیگری در پشت تلفن بصورت  تزئینی قرار داده شده است.قیمت این گوشی ۳۰۰ هزار دلار است

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  هیجان انگیزترین و خطرناک ترین ورزش جهان

 

Vertu Signature Cobra :

 

 

این گوشی گران قیمت رتبه هفتم را به خود اختصاص داده است. طرح مار کبرا در یک سمت گوشی طرحی منحصر به فرد به آن داده است. این گوشی از طلا و جواهر ساخته شده یک الماس گلابی شکل وی یک الماس سفید برای دور آن و دو زمرد به شکل چشم و ۴۳۹ قطعه یاقوت در ساخت این گوشی به کار رفته است.

 

Gresso Luxor :

 

 

این گوشی در سال ۲۰۰۵ در سوئیس ساخته شده است.وزن آن ۱۸۰ گرم است و بطور کامل از طلا ساخته شده . قاب پشت ان گران ترین چوب های موجود در جهان ساخته شده دکمه های آن از یاقوت کبود ساخته شده. فکر می کنید قیمت آن چقدر است ؟ یک میلیون دلار!!!

گو شی های هوشمند Diamond Crypto :

 

 

 

این گوشی هوشمند توسط پیتر السون طراحی شده است و بر اساس ویندوز CE  کار می کند این گوشی منحصز به فرد ۱٫۳ میلیون دلار قیمت دارد و برچسب گران ترین گوشی جهان را دارد.یکی از ویژگی های آن پوشش ساخته شده با ۵۰ الماس از انهایی خیلی در جهان کم یاب هستند جدای از این چند بخش آن از طلا ساخته شده است و همچنین فن آوری های ضد آدم ربایی و باج گیری را دارا می باشد.

 

 

GoldVish Le Million :

 

این گوشی توسط طراح معروف امانوئل گایت که بسیاری از ساعت ها و جواهرات لوکس توسط وی طراحی شده، طراحی شده است.شرکت سازنده این تلفن همراه لوکس در سوئیس آغاز به کار کرد . این گوشی رکود جهانی گینس به عنوان گران ترین موبایل سال ۲۰۰۶ را از آن خود کرد. قیمت این گوشی ۱٫۳ میلیون دلار است و در ساخت ۱۸k طلای سفید و ۲۰ قیراط الماس به کار رفته است.

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  9 مورد از عجیب ترین اتفاقات جهان

 

 iPhone 3G :

 

 

این تلفن همراه گران قیمت ترین گوشی جهان است و در رتبه سوم قرار دارد طراح این گوشی نیز pitter Aloisson  است . این آیفون یک دکمه به نام king  دارد که از یک الماس ۶٫۶ قیراطی ساخته شده و به عنوان دکمه اصلی این گوشی هوشمند تعبیه شده . همچنین ۱۳۸ قطعه الماس در دور تا دور این گوشی به کار رفته که قیمت این گوشی لوکس را ۲٫۳ میلیون دلار کرده است.

 

Supreme Goldstriker iPhone 3G 32GB :

 

 

 

جایگاه دومین گوشی گران قیمت جهان را  نیز گوشی از خانواده اپل اشغال کرده است.قیمت این گوشی ۳٫۲ میلیون دلار است از ویژگی های آن بدنه ساخته شده با ۲۷۱ گرم  طلا و یک الماس ۷٫۱ قیراطی کمیاب ساخته شده است. همچنین قرار دادن یک قطعه گرانیت و ساختن پوشش داخلی آن با چرم مات از دیگر ویژگی های این گوشی گران یمت است.

 

Diamond Rose iPhone 4 32GB :

 

 

گران ترین آیفون جهان آیفون ۴ رز استوارت هیوز است. قیمت این گوشی حدود ۸ میلیون دلار تخمین زده شده است. حدود ۵۰۰ الماس بی عیب و نقص در پشت آن قرار دارد.آرم اپل با ۵۳ الماس در پشت آ« حک شده است. دکمه های ناوبری جلوی آن با پلاتین ساخته شده و ۸ قیراط الماس بی عیب و نقص نایاب در مرکز آن است.

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *