خانه / دانش و فناوری / خوابی فوق العاده راحت و عمیق با گوش بند های QuietOn

خوابی فوق العاده راحت و عمیق با گوش بند های QuietOn

سکوت کامل در گوش شما

در زندگی شهری برخی چیزهای ساده آنچنان گران شده اند که دست نیافتنی به نظر می رسند. داشتن چند دقیقه سکوت یک از این موهبت های از دست رفته برای انسان هزاره سوم است و QuietOn امیدوار است راه حل آنهایی باشد که می خواهند دوباره آن را به دست آورند.


بر خلاف گوشگیرهای معمول، سازندگان این هدفون های کوچک که تنها ۳٫۸ گرم وزن دارند در آن از فناوری حذف فعال صدا استفاده کرده اند. افرادی که آن را بر گوش گذاشته اند می گویند با آن می شود حتی به راحتی خوابید.

QuietOn یک وسیله با طراحی جمع و جور و ارگونومیک است که  دو پوشش سیلیکونی قابل تعویض برای راحتی کاربران در آن تعبیه شده است و کلیه سر و صدا های محیط  را حذف می کند.
این گوش بند علاوه بر حذف کلیه نویزها حتی صداهای زیر یک کیلو هرتز را نیز بطور کامل حذف می کند که باعث ایجاد یک خواب خوب و راحت یا ایجاد تمرکز کافی برای شما در قطار و هواپیما می شود.
برای استفاده از این وسیله فقط کافی است که گوش بند را در داخل گوش تان قرار دهید و در جهت درست آن را بچرخانید خیلی راحت در گوش شما جای میگیرد. این وسیله قادر است با هر بار شارژ ۵۰ ساعت بطور مداوم کار کند


اگرچه QuietOn نمی تواند تمامی صداها، مخصوص نواهای بسیار بلند را به صورت کامل حذف کند اما در زمینه کاهش آنها واقعا موفق عمل می کند.
نیازی به اتصال به گوشی تلفن نیست، خیلی ساده آنها را روی گوش بگذارید تا میکروفون های موجود در هر کدام پس از پایش صدای محیط، با ارسال فرکانس های مخالف آنها را حذف کند. هزینه بالا تنها مانعی است که در این لحظه در سر راه همه گیر شدن این فناوری کاربردی قرار گرفته است.

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  10 مورد از گران ترین گوشی های جهان

قیمت بین ۱۱۰ تا ۱۶۰ دلار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *