خانه / دانش و فناوری / کاپشن هوشمند لباسی برای تمام فصول

کاپشن هوشمند لباسی برای تمام فصول

لباسی برای تمام فصول

نسل بعدی لباس های اینده ترکیبی از هوش مصنوعی و رباتیک خواهند بود.
این کاپشن چیزی بیش از یک تکه پارچه است. این کاپشن ترکیبی از هنر و فناوری هوش مصنوعی برای ایجاد یک کاپشن محافظ است. این کاپشن به صورت خودکار خود را با دمای بدن شما و فعالیت بدنی منطبق می کند.در واقع به نوعی پوست دوم شما است.

الهام از طبیعت در اختراع این لباس

گیاهان با استفاده سوراخ های بسیار ریزی به نام روزنه که باز و نزدیک می شوند می توانند مطابق شرایط محیط دما را برای خود تنظیم کنند. از این مفهوم در طراحی این لباس الهام گرفته شده است. این لباس می تواند به محرک های خارجی عکس العمل نشان داده و تبدیل به یک تونایی جالب برای بدن انسان شود.


کاپشن نفس می کشد

بر روی این کاپشن روزنه کوچکی قرار گرفته است که با افزایش دما بدن این روزنه ها از هم فاصله گرفته و هوای بیشتری وارد لباس می شود. این کاپشن بطور منظم حس می کند و واقعا مثل یک جادو به نظر می رسد.
از محیط سرد یا اسکیت بورد سواری خسته و لرزان هستید؟ ما یک لباس برفی برای تان داریم. این کاپشن ناظر درجه حرارت بدن شماست و آن را کنترل می کند

تیم سازنده نوپای آن در دره سیلیکون در ساختش از دریچه های تنفسی گیاهان الهام گرفته اند. در ساخت آن از پارچه ضد باد و ضد آب استفاده شده اما نگران بالا رفتن بیش از حد دما یا بدتر از آن عرق کردن داخل کاپشن نباشید، چون تیم سازنده ایده درخشانی در آن به کار برده است، درست مانند کاپشن های اسکی که دریچه هایی برای به جریان انداختن هوا و کنترل رطوبت و دما دارند، Omius نیز دو ردیف بزرگ از آنها را نه فقط در جلو، که در عقب و جلو دارد.

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  معرفی یکی از بهترین لپ تاپ های خانواده Dell
این دریچه های هوشمند به وسیله موتورهای داخلی باز و بسته می شوند و کنترل آنها نیز بر عهده رایانه ای است که از فناوری هوش مصنوعی و فرایند یادگیری ماشینی برای هماهنگ شدن با عادات و خواسته های شما استفاده می کند. در نتیجه دما و رطوبت بخش مرکزی بدن همیشه در حد ایده آل باقی خواهد ماند، قرار دادن این همه فناوری در یک کاپشن فوق العاده نیست؟ تا همین چند سال پیش چه کسی فکرش را می کرد.

قیمت ۱۸۹ دلار

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *