خانه / دانش و فناوری / جدیدترین ساعت هوشمند که با دمای بدن انسان شارژ می شود

جدیدترین ساعت هوشمند که با دمای بدن انسان شارژ می شود

PowerWatch MATRIX اولین ساعت هوشمند جهان است که بدون نیاز به باتری کار می کند و هرگز نیازی به شارژ نخواهد داشت.درجه حرارت بدن شما ، میزان کالری هایی که می سوزانید ، سطح فعالیت شما و خواب شما با این تکنولوزی اندازه گیری می شوند. این ساعت تنها ساعت هوشمند جهان است که مانند یک کنتور هوشمند میزان الکتریسیته تولید شده در بدن شما را نشان می دهد.

 

سازندگان Matrix PowerWatch ادعا می کنند گرمای بدن انسان در حال استراحت می تواند انرژی لازم برای روشن کردن یک لامپ را تامین کند، در هنگام تمرین ورزشی این رقم حتی به یک کیلووات هم می رسد که برای تامین نیروی یک خانه کافی خواهد بود.
بر خلاف سایر ساعت های هوشمند که نیاز است هر روز یا هر دو روز یک بار شارژ شوند ساعت matrix power  هرگز نیازی به شارژ نخواهد داشت. این ساعت علاوه بر اینکه نیازی به شارژ ندارد ضد اب است و در سخت ترین شرایط نیز به خوبی کار میکند. بند این ساعت از فولاد ضد زنگ درست شده است.

این ساعت هوشمند  با استفاده از فناوری گرما – الکتریکی، انرژی خود را به دست می آورد، مانند دیگر نمونه ها، فناوری هایی همچون گام شمار، نشان دادن پیام های تلفن همراه، پایش داده های مربوط به زمان خواب و مواردی از این دست را به همراه دارد.

اندازه گیری تعداد کالری های مصرفی

بدن ما زمانی که کالری می سوزاند آن را تبدیل به گرما می کند. این ساعت با تکنولوژی پیشرفته حرارتی قادر به اندازه گیری این کالری می باشد.

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  برترین خودروهای برقی در سال 2017

ساعت همه کاره هوشمند

این ساعت هوشمند به صورت بی سیم با گوسی هوشمند شما خود را همگام می کند و و به طور خودکار موقعیت مکانی فعلی شما را تنظیم میکند. چنانچه با هواپیما به منطقه دیگری سفر کنید دیگری نیازی به تنظیم ساعت خود با زمان ان منطقه نخواهید داشت.

 

رابط کاربری

این ساعت هوشمند با استفاده از matrix ios با گوشی اندرویدی شما خود را همگام می کند و نشان می دهد که در حین فعالیت چقدر کالری سوزانده اید  یا در حین استراحت و خواب چه میزان کالری سوزانده اید یا بدن شما چه میزان الکتریسیته تولید کرده است. این ساعت تمام فعالیت های شما را بطور دقیق بصورت روزانه و هفتگی، دقیق ثبت می کند.شما می توانید به راحتی این داده ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و مسابقاتی راه بیندازید و ببینید چه کسی کالری بیشتری سوزانده است.

قیمت ۱۶۹ دلار

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *