خانه / دانش و فناوری / ۱۷ قانون طلائی در استفاده از هشتگ ها بخش دوم

۱۷ قانون طلائی در استفاده از هشتگ ها بخش دوم

در مقاله قبلی در بخش اول گفتیم که هشتگ ها تاثیر بسیار زیادی در رشد حساب اینستاگرام شما دارند و اگر بتوانید به درستی از انها در اکانت خودتان بهره ببرید میزان کاربران هدف شما به شکل چشمگیری رشد پیدا می کند اگر بخش اول ۱۷ قانون طلائی استفاده از هشتگ ها را نخوانده اید این مقاله را بخوانید .خوب می پردازیم به ادامه این قوانین :

 

۹٫هشتگ های خود را تنظیم کنید

 

بعضی از مردم دوست دارند از هشتگ ها برای سازماندهی پست هایشان استفاده کنند و این یک ایده فوق العاده است چرا که مردم می توانند بر روی هشتگ هایتان کلیک کنند و پست هایتان را ببینند
heeneinbetween: #heleneloveseurope@ : با کلیک بر روی این هشتگ می توانید تمام عکس های سفر اروپایی شخص مزبور را ببینید.
یک ایده ساده ! چیه؟شما هم می توانید همین هشتگ را برای مطالبتون قرار بدهید

 

۱۰٫ هشتگ ها را با هم ترکیب کنید تا به نتایج بهتری برسید

 

خوب حالا شما یک ایده خوب برای استفاده از هشتگ ها دارید
یک ترفند برای مخلوط کردن هشتگ ها با یکدیگر این است که : از ترکیبی از گروههای بزرگ هشتگی + گروه های متوسط هشتگی + گروه های کوچک هشتکی +انجمن های هشتگی استفاده کنید.
• گروههای بزرگ در ابتدا می توانند باعث لایک و کامنت بیشتری برای شما شوند
• گروههای متوسط و کوچک نیز می توانند باعث لایک و کامنت بیشتری در دراز مدت برای شما شوند بخاطر اینکه مردم می توانند به راحتی بین هشتگ ها جابجا شوند و پست های شما راببینند.

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  بعد از اینکه شما یک هشتگ را در اینستاگرام دنبال می کنید چه اتفاقی می افتد؟

 

۱۱٫ هشتگ هایتان را ساماندهی کنید ( هشتگ هایتان را در بخش پیش نمایش اپلیکیشن ذخیره کنید)

 

آیا می دانید که چطوری می توانیم از همان هشتگ ها در زمان های مختلف استفاده کنیم ؟ ما گروه های هشتگی مان رافراخوانی می کنیم . به جای اینکه هربار هشتگ ها را تایپ یا کپی و پیست کنیم شما میتوانید آنها را در بخش پیش نمایش اینستاگرام ذخیره کنید. این روشی هست که شما می توانید هر زمان که نیاز داشتید از هشتگ ها دوباره استفاده کنید. فقط کافی هست که شما گروه هشتگی تان را بطور اتوماتیک در توضیحاتتون قرار بدهید.
آموزش سریع : چطوری گروههای هشتگی تان در بخش پیش نمایش اینستاگرام ذخیره کنید؟
توجه : یک نکته خیلی ساده در مورد ذخیره هشتگ ها در پیش نمایش اینستاگرام این هست که اپلیکیشن بطور اتوماتیک آنها را برای شما ازمایش می کند و شما می فهمید که کدام یک بیشترین لایک ، کامنت و بازخورد را داشته است.

 

۱۲٫به تجزیه و تحلیل هشتگ هایتان در پیش نمایش اپ نگاه کنید

 

وقتی که شما در حال قرار دادن پستی در اکانت اینستاگرام خود هستید باید بدانید که کدام هشتگ هایتان بهتر برایتان کار می کنند.شما می توانید بهترین هشتگ ها و بهترین گروههای هشتگی تان را در بخش پیش نمایش ببینید بخش پیش نمایش به شما در مورد بیشترین لایک و کامنت و بازخورد هر کدام از هشتگ هایتان می گوید.

 

۱۳٫ هشتگ ها را دنبال کنید

 

این یک قابلیت جدید در اینستاگرام است که شما می توانید هشتگ ها را دنبال کنید . وقتی شما یک هشتگ را دنبال می کنید پست های افرادی که آن هشتگ را استفاده کرده اند را در بخش home ، پیج اینستاگرام تان خواهید دید.
این یک روش خیلی عالی برای برقراری ارتباط با افراد جدید است. وقتی که شما پست هایشان را لایک می کنید و کامنت می گذارید باعث می شود که بتوانند شما را پیدا کنند.موقعیت برد – برد

 

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  17 قانون طلائی در استفاده از هشتگ ها بخش اول

 

۱۴٫آیا هشتگ ها در کامنت ها قرار دهیم یا در توضیحات استفاده کنیم؟

 

اگر شما در توضیحاتتان از هشتگ ها استفاده کنید شاید چیز جالب و زیبایی نباشد بنابر این اکثر مردم هشتگ هایشان را در کامنت هایشان می گذارند تا آن ها را مخفی کنندو توضیحاتشان بدون هشتگ باشد . اینستاگرام این اجازه را به افراد می دهد. هشتگ ها در این جا هم کار می کنند.
اما یک شایعه در این باره وجود دارد که می گوید الگوریتم های اینستاگرام دوست ندارند که مردم هشتگ هایشان را در بخش کامنت ها استفاده کنند.آیا این درست است؟
من در این زمینه مطمئن نیستم!! توصیه من به شما : اینکار را برای خودتان تست کنید.بازخوردتان را بررسی کنید تا ببینید که هشتگ هایتان را در بخش کامنت ها بگذارید یا توضیحات.

 

۱۵٫هشتگ های خود را به روز کنید تا دسترسی شما گسترش بیابد

 

همیشه از یک هشتگ استفاده نکنید. آنها را به روز کنید گروههای هشتگی تان را هر ماه تغییر دهید ( یا حداقل اغلب اوقات اینکار را بکنید)
اینستاگرام شما را یک ربات یا کسی که اسپم می فرستد تلقی نمی کند( آنها دوست دارند که شما نشان دهید که ما هنوز فعال هستیم)
• شما در مقابل چشمان افراد جدیدی پدیدار می شوید
• این یک استراتژی است که باعث می شود اکانت شما به رشد خود ادامه دهد.
• هشتگ های جدید = دسترسی بیشتر

 

 

۱۶٫ فقط از هشتگ ها استفاده نکنید با افرادی که از هشتگ ها استفاده می کنند ارتباط برقرار کنید

 

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  طرز تهیه خورشت مرغ

اینستاگرام یک رسانه اجتماعی است. پس با دیگران در تعامل باشید. اینستاگرام تعامل را دوست دارد .فقط پست و هشتگ قرار ندهید. هر از گاهی به صفحه هشتگ ها بروید پست های دیگران را ببینید پست هایشان را لایک کنید و برایشان کامنت بگذارید. افرادی که از این هشتگ ها استفاده می کنند ممکن است که از پست های شما لذت ببرند

 

۱۷٫ محتوای با کیفیت پست کنید.

 

و سرانجام بلاخره اخرین گزینه: از این کار متنفرم اما باید به شما این را بگویم . هیچ کدام از موارد بالا انقدر مهم نخواهند بوداگر شما محتوای با کیفیت نگذارید اینستاگرام یک پلتفرم (رابط) بصری است. اگر شما در اینستاگرام حضور دارید مردم روی پست های شما کلیک خواهند کرد.
• عکس ها و ویدئوهای با کیفیت ارسال کنید
• عکس های با مزه را به اشتراگ بگذارید یا مطالب و نقل قول های سرگرم کننده
• در اینستاگرام با یک موضع خوب تصاویر را برجسته کنید و لذت ببرید

امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید و برایتان مفید باشد. برای شروع هشتگ ها را بررسی کنید و و آنها را در ۳۰ گروه قرار دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *