خانه / سرگرمی / حوادث مرموز و سر به مهر تاریخ

حوادث مرموز و سر به مهر تاریخ

جهان ما بسیار عجیب و غریب تر از انچه که به نظر می رسد است.این جهان پر از رازهای عجیب و غریب و مرموز است که ما انسان ها نمی توانیم علتی برای آن بیابیم بیایید نگاهی بیاندازیم به ده راز حل نشده تاریخ که هم چنان در سراپرد ابهام قرار دارند.

توپ شیاردار:

 

 

این توپ یک سنگ است که در آفریقای جنوبی از حدود ۲٫۸ میلیارد سال قبل وجود داشته.کارگران معدن در حال حفاری ، برخی از فلزهای اسرار آمیز را کشف کرده اند کهبه صورت کروی و حدود ۱ اینچ قطر دارند و دارای سه شیار موازی به صورت عرضی هستند. برخی از آنها فلزهایی مایل به آبیبا بلورهای سفید هستند و برخی دیگر از آنها با کود یا یک ماده اسنجی سفید پر شده اند. منشا این اجسام همچنان ناشناخته است.

اثر دارونما:

 

 

دارونما در واقع یک داروی جعلی است که به توصیه پزشک برای درمان بهتر جایگزین داروی واقعی می شود. چون بیمار انتظار درمان دارد وباور میکند درمان می شود.. این پدیده ثابت میکند که بین ذهن و بدن ارتباطات پیچیده ای وجود دارد که هنوز دلیل آن ها کشف نشده است.

تائوس:

 

ساکنان شهر کوچک تائوس در نیومکزیکو به طور مداوم صدای مرموز همه ای را می شنوند. این صدا در یک محیط آرام به راحتی شنیده می شود. با وجود تحقیقات بسیری که صورت گرفته است هنوز منبع این صدا ناشناخته است

کفن تورین :

 

این یک تکه پارچه کتانی است که تصویری از یک مرد که گویا به صلیب کشیده شده است بر روی آن قرار دارد. دانشمندان موفق به توضیح اینکه چگونه این تصویر حک شده است، نشده اند. برخی کاتولیک ها ادعا می کنند که کفن عیسی مسیح است.

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  اولین موتورسیکلت های جهان

سنگ قایقرانی :

 

سنگی در مسیر مسابقه قایقرانی در سراسر مسیر به آرامی وبدن دخالت انسان یا حیوان حرکت می کند.برخی دانشمندان بر این باورند که به دلیل وزش باد شدید سنگ حرکت می کند در حالی که برخی از دیگر افراد می گویند سنگ آنقدر سنگین است که انسان یا باد قادر به حرکت دادن آن باشد. از آنجا که هیچ کس تابحال از سنگ در حال حرکت فیلم برداری نکرده است هنوز جز اسرار کشف نشده باقی مانده است.

طاعون رقص :

 

در جولای ۱۵۱۸ یک زن شروع به رقصیدن در خیابان استرابورگ کرد. برخی فکر می کردند این فقط برای سرگرمی استاما این حرکت به زودی تبدیل به یک وسواس شده و به سرعت در منطقه گسترش یافت و حدو ۴۰۰ نفر دیگر در استرابورگ به او پیوستندآنها بطور مداوم در حال رقص بودند نه برای چند روز بلکه یک ماه. برخی از آنها براثر حملات قلبی، خستگی و سکته درگذشتند.هیچ کس ایده این که مردم چرا دچار چنین وسواسی شده بودند که زندگی خود را از دست دادند ندارد.

بانوی سکو :

 

 

دانشمندان یک بدن مومیایی را در چین کشف کردند که یکی از معدود مومیایی هایی است که تا این حد سالم حفظ شده است.این مومیایی متعلق به ۲۰۰ سال قبل استو به عنوان بانوی سکو از سلسله هان است . او بین سال های ۱۴۵ تا ۱۷۸ قبل از میلاد می زیسته و در سن ۵۰ سالگی بر اثر ایست قلبی مرده است. پوست او هنوز هم نرم است و مفاصل هنوز هم انعطاف پذیری دارند . این مومیایی در یک مایع مرموز است که دانشمندان هنوز هم نمی توانند دلیل آن را کشف کنند.

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  اهرام مصر

ناپدید شدن هارولد :

 

 

در دسامبر ۱۹۶۷ هارولد به ساحل رفت تا شنا کند و ناگهان ناپدید شد.از آنجا که او نخست وزیر استرالیا در آن زمان بود عملیات جستجو گسترده ای برای یافتن وی آغاز شد.پلیس ، نیروی دریایی ، نیروی هوایی و داوطلبان محلی همه برای یافتن وی دست به کار شدند اما حتی رد پپایی از وی یافت نشد.در نهایت اینکه او چگونه ناپدید شد هنوز یک راز است.

آتش گرفتن خود به خودی:

 

در ۱۵ سپتامبر ۱۹۸۲ جینی سافین در حالی که بر روی صندلی پدرش نشسته بود به طور خود به خودی آتش گرفت و در شعله های آتش سوخت. پدرش درباره این حادثه میگوید دیدم که نور فلاش از گوشه و کنار دست جینی آمد و او را به آتش کشید. تحقیقات پلیس نیز هیچ نشانه ای از آتش سوزی پیدا نکردهیچ نشانه ای از سوختن  به جز بدن جینی وجود ندارد. علت مرگ او هنوز ناشناخته است.

باران قرمز:

 

 

در سال ۲۰۰۱ از ماه جولای تا سپتامبر بارش بارن سنگین و بصورت پراکنده در هند جنوبی و کرالا اتفاق افتاد. این یک باران معمولی نبود بلکه رنگ باران به رنگ قرمز بود .ابرها نیز به رنگ قرمز بود.دولت هند ادعا کرد که به دلیل اسپور موجود از  جلبک ها درهوا رنگ باران قرمز است.اما گزارشی در سال ۲۰۰۶ منتشر شده که ائعا میکرد ذرات قرمز رنگ موجود در آب باران سلول فرازمینی بود. با وجو تحقیقات زیاد هنوز دلیل آن ناشناخته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *