خانه / دانش و فناوری / ۸ قانون مهم برای موفقیت

۸ قانون مهم برای موفقیت

قانون استعدادها :

در درونتان مجموعه ای از استعدادها نهفته است که اگر درست شناسایی و به کار گرفته شوند شما را قادر می سازند تا به هر هدفی که در نظر دارید برسید.
از چه قسمت هایی از کارتان بیشتر خوشتان می آید و آنها را خیلی خوب انجام میدهید؟ این سوال بهترین راهنما برای یافتن استعداد واقعی شماست.

قانون تکرار :

 


تمرین و تکرار بهای به دست آوردن مهارت است. چیزی را که مدام و مرتب تکرار می کنید  به صورت یک عادت جدید ذهنی و عملی در می آید. رشد فکری و احساس رضایت و خشنودی نتیجه کنار گذاشتن عادت های گذشته و جایگزین کردن تمرین ها و عادت های جدید است.

 

قانون وقت شناسی :

وقت شناسی همه چیز است . اگر آمادگی لازم را در خود ایجاد کنید زمان مناسب برای شما فراهم خواهد رسید.

قانون پیش فرض ها:

پیش فرض های نادرست نتیجه شکست ها هستند . شهامت محک زدن پیش فرض های خود را داشته باشید. پذیرش اینکه احتمال دارد پیش فرض تان اشتباه باشد راه را برای یافتن پیش فرض های جدی و دگرگونی های لازم باز می کند. چیزی که در غیر این صورت به دست نخواهید آورد.

قانون پشتکار :

 


یک زندگی خوب و درخشان مجموعه ای از هزاران تلاش و  ایثاری است که هیچ کس از آن با خبر نیست.

قانون جذب :

 

 


شما در زندگی، افراد ایده ها و موقعیت هایی را به سوی خود جذب میکنید که با افکار غالب شما هماهنگ هستند.. هنگامی که افکار شما از مغناطیس اشتیاق شما سرشار شد به چیزهایی دست پیدا میکنید که مردم به آنها شانس می گویند.

خواندن این مطلب رو هم به شما پیشنهاد می دهیم  چگونه بهترین استفاده را از زمان ببرید؟

قانون برتری:

اولین کار در مدیریت ، تعیین و بهبود بخشیدن به حوزه ای است که می توانید در آن برتر باشید.

قانون ریسک:

 


در هر کاری بین میزان ریسک پذیری و و احتمال شکست رابطه ای مستقیم وجود دارد. افراد موفق کسانی هستند که بیشتر خطرات کار را تجزیه و تحلیل کرده و به حداقل می رسانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *